Karmienie piersią

edukacja (19)Mimo, że wiele kobiet cieszy się z bycia w błogosławionym stanie, jakim jest ciąża, również znaczna ich ilość boi się procesu karmienia piersią. Nauka podaje, że najbardziej optymalną formą karmienia dziecka jest właśnie karmienie naturalne na żądanie, czyli piersią. Jednak mimo miłości do swojej pociechy, kobiety nie zawsze są pozytywnie nastawione do tej codziennej czynności. Dla wielu z nich może być to niesłychana męczarnia i najgorszy moment w okresie wychowywania. Odczuwanie wstrętu i obrzydzenia podczas karmienia dziecka piersią, nie jest pojedynczym przypadkiem. Nauka odnotowała wiele takich przypadków i ustaliła, że może to być spowodowane innymi dolegliwościami matki. Nie oznacza to jednak, że kobieta wymaga jakiegoś leczenia psychiatrycznego. Każdy z nas jest indywidualny i wpływa na to znacznie więcej czynników, niż nam się wydaje. Jak widać dla niektórych akt karmienia może być źródłem frustracji. Nauka więc pokazuje, jak odmienny może być sposób postrzegania danej sytuacji przez każdą jednostkę.

………
– hologram legitymacja
– odklejenie naklejki z legitymacji
– nabór do programu work and travel