Szkoła rysunku Olsztyn i Szkoła języków obcych Dębica

Szkoła języków obcych Dębica i Szkoła rysunku Olsztyn

Wrodzone talenty

Jako tak zwany człowiek sukcesu, który ma zapewnioną przyszłość w postaci odłożonego sporej ilości kapitału, zbudowanego domu i odchowanych dzieci, postanowiłem spełnić swoje dziecięce fascynacje i marzenia.
Każdy ma jakieś wspomnienia z dzieciństwa, w których był strażakiem, policjantem lub astronautą. Ja zawsze chciałem być artystą, a dokładnie malarzem. Usiadłem więc do komputera i po wstukaniu Szkoła rysunku Olsztyn na klawiaturze, rozpocząłem poszukiwania odpowiedniej dla mnie placówki, która rozwinie mój talent.
Jak się po miesiącu okazało, żadnego nie mam. Powiedziała mi to wprost instruktorka rysunku. Jednocześnie mówiąc, że może rysunek nie jest dla mnie i powinienem się zainteresować ich drugą placówką o nazwie Szkoła języków obcych Dębica. Dziwna nazwa pomyślałem. Grzecznie odmówiłem, argumentując to moją już nabytą wcześniej zdolnością do języków obcych.
Tak to czasem bywa, że marzenia dziecka na zawsze pozostaną jedynie marzeniami. Może zatem nie warto ich tykać i lepiej pozostawić je w spokoju?