Angielski przez skype

Angielski przez skype (1)Od kilkunastu lat zajmuję się zawodowo nauczaniem języka angielskiego jako korepetytor. W celu nauczania języka obcego jako prywatny korepetytor zgodnie z obowiązującymi przepisami i polskim ustawodawstwem, postanowiłem założyć własną działalność gospodarczą, pod której szyldem udzielam lekcji języka angielskiego. Za namową wieloletniego przyjaciela z czasów podstawówki zdecydowałem się poszerzyć zakres oferowanej działalności, aby świadczone usługi korepetycyjne nie ograniczały się tylko do kontaktów bezpośrednich w domu ucznia lub w moim mieszkaniu. W związku z tym rozpocząłem udzielanie lekcji języka Celtów także za pośrednictwem platformy internetowej jaką jest Skype. Angielski przez skype stał się dla mnie chlebem powszednim od maja zeszłego roku. Po tym jak przekonałem się co do walorów dydaktyczno-motywacyjnych omawianej metody, nie mogę się z nią rozstać aż do dnia dzisiejszego. Najważniejsze jest dla mnie natomiast zadowolenie widoczne na twarzach moich kursantów i ich osiągi językowe.