Hologramy na legitymację studencką

Hologramy na legitymacje studencka (7)Bycie studentem wiąże się z różnego rodzaju profitami, jakie niesie za sobą legitymacja studencka. Daje nam ona pięćdziesiąt procent zniżki na bilety komunikacji na terenie całego kraju. Poza tym legitymacje uznawane są także w niektórych sklepach, kinach czy teatrach. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo gotówki. Należy jednak wiedzieć, że posiadanie legitymacji pozwala nam na profity tylko do 26. roku życia. Po osiągnięciu tego wieku, mimo tego, że jesteśmy studentami, zniżki nie otrzymamy. Warto wiedzieć także o tym, że otrzymując legitymację, mamy ją ważną tylko na jeden semestr. Później taką ważność należy odnawiać. Hologramy na legitymację studencką to jeden ze sposobów na przedłużenie kończącej się ważności. Naklejane są one na legitymacje wydawane na blankietach wykonanych z tworzywa sztucznego. Po zdanym semestrze możemy przedłużyć jej ważność na kolejne miesiące. Posługiwanie się nieważną legitymacją studencką, nie upoważnia nas do otrzymywania jakichkolwiek rodzajów zniżek.