Coaching – Słupsk

coaching (2)Osobisty rozwój wpływa na jakość życia
Zastanawiając się nad tym, co to jest coaching, można dojść do wniosku, że wsparcie samorozwoju. Chodzi tu przede wszystkim o rozwój osobowości, mentalności i umysłu. O rozwój umiejętności wybierania tego, co dla nas najlepsze i najbardziej ważne. Osoba coacha ma za zadanie niejako, wydobywać z człowieka, to co w nim najlepsze. Wspierać w dążeniu do celów, a także umacniać przekonania o słuszności niektórych bądź co bądź trudnych decyzji. Szukanie siebie, swoich pasji, które mogą się jednocześnie stać sposobem na życie i zarabianie jest niezwykle ważne. Chodzi tu o poszukiwanie swojego miejsca na Ziemi, a także swojej, życiowej misji. Tego, co można zrobić dla świata, działania w takim obszarze pracy, w którym czujemy się dostatecznie dobrze i chcemy rozwijać swoje umiejętności w danym kierunku. Znalezienie tej, jedynej pasji bywa trudne, zwłaszcza w przypadku osoby mającej wiele zainteresowań. Często są one dość rozbieżne, a wybranie jednej z wielu, nie zawsze jest konieczne. Są też takie pasje, które śmiało można ze sobą połączyć.

………
– gabloty muzealne Paraga Centrum
– serwis anten satelitarnych w legionowie
– kancelaria notarialna Wrocław Ołtaszyn